Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Důležitou součásti programu BEZPEČNÝ PES je kontakt dětí s našimi živými pejsky. Psi, kteří s námi do škol a školek chodí, jsou pečlivě vybraní a jsou od štěněcího věku připravovaní pro práci s dětmi. Zdaleka ne každý pes se k tomu hodí a i nám se stane že v průběhu přípravy musíme některého pejska vyřadit. Neznamená to že by končili jako nechtění v nabídce inzertních webů. Každý náš pejsek má svého majitele, který jej nepřestane milovat a dál se s ním věnuje nějakému psímu sportu nebo ho má "jen" jako parťáka pro život.

Většina našich pejsků má také svou hereckou kariéru. Máte tedy možnost setkat se s psí filmovou hvězdou :-)

Coffee

Coffee_1 

Fenka středního pudla Black Coffee Sweet Hope 

Stále dobře naladěná, nadšená z každé akce. Je maličká, něžná a mazlivá, takže si dokáže získat i děti, které mají z větších pejsků respekt.
U Coffee jsme kvůli její barvě moc nepočítali s filmovou kariérou. S černým psem má vždycky kameraman a osvětlovač spoustu práce. Díky své povaze však přeci jen pár rolí dostala. Hrála například Fanynku v komedii Ženy v běhu, Maxe ve filmu Staříci nebo Kikinka v jedné epizodě seriálu V.I.P. vraždy.

Sixty

Fenka borderkolie Xela Gulden Land.

Sixty je pod jménem Megi hvězdou vědecko-populárního seriálu České televize - Zvěd. Ten můžete vidět každou středu odpoledne na Déčku. Určitě DOPORUČUJEME!

Harfa

Fena německého ovčáka Harfa Aritar Bastet.

Typická, temperamentní představitelka tohoto nejrozšířenějšího plemene. Možná může budit trochu respekt, ve skutečnosti je to ale mimořádně hodná, citlivá a ve vztahu k dětem i opatrná fenka. Na svém kontě má bezpočet rolí. Nejnověji ji uvidíte v roli Rity v seriálu Zákony vlka, kde hraje po boku naší další hvězdy, Furyho

Bella

Fenka bostonského teriéra.

Bella je neskutečný kašpar, veselá a mazaná. Brzy budete mít možnost ji vidět v reklamě na Heuréku ;-)

 

Fuji

Borderkolie Velocity of Light Alkyra je bláznivé odrostlé štěně. Je chytrá, šikovná, pracovitá. Miluje děti a jakoukoliv činnost s nimi. Na svou první filmovou roli teprve čeká :-)